homeo
homeo

Pleťová voda ECHINACEA

Svojim zložením predstavuje jedinečný funkčný komplex najjemnejších rastlinných energií.

echinacea

Pre úpravu biologickej rovnováhy pokožky

  • Upravuje biologickú rovnováhu ošetrovanej pleti na základe obsahu účinných látok z ekologicky čistých prírodných produktov.
  • Východiskové látky získané z čerstvých liečivých rastlín, sú špecialnou technologiou spracované do výťažkov pre tieto účely.
  • Je slabo alkoholická, bez chemických konzervačných prísad
  • Čistí, tonizuje a upokojuje každú aj veľmi citlivú pleť.
  • Je dobre tolerovaná
  • Môže byť univerzálne používaná ako vynikajúci doplnok dennej starostlivosti o pleť
  • Nevylučuje možnosť predchádzajúcej očisty kvalitným toaletným mydlom pre odstránenie mechanických nečistôt
  • Dôkladná mechanická očista zvyšuje rezorbciu účinných a výživných látok do ošetrovanej pokožky

Rastlinný komplex :

Calendula officinalis - nechtík lekársky, veľmi dobre známy svojimi zjemňujúcimi a antiseptickými účinkami.Zaisťuje bezvadné udržovanie zdravej pleti a zároveň ju chráni proti eventuálnemu začervenaniu a podráždeniu.

Echinacea purpurea - ostropestrec purpurový, účinný prostriedok pri rôznych septických procesoch a pri povrchovom poškodení pleťových buniek.Svojim pôsobením vyniká pri recidivujúcich poškodeniach pokožky.

Hamamelis virginiana - hamamel virginský, účinný prostriedok na jemný kapilárny systém.Cenný pri povrchovom poškodení kože, jemné pleťové tonikum.Je bohatý na obsah vitamínu P, stimuluje kožný krvný obeh, zabraňuje prejavom trudovitosti, zdúreniu cievných vlásočníc a ich objavovaniu sa na povrchu.

Passiflora incarnata - pasiflora opletavá, účinný ukľudňujúci prostriedok, ktorý dodáva pokožke pocit pohody a odpočinku.Čistí a uzatvára póry, ktoré sa rozšírili účinkom odlíčovacích prostriedkov.Prispieva ku spevneniu epidermy.Ukľudňujúce účinky majú dekongestívny vplyv na epiteliálne buňky, dodáva im pocit sviežosti a uvolnenia.

Obsah plnenia : 250 ml v hnedej sklenenej fľaške, čím sú účinné zložky chránené pred nežiadúcimi vplyvmi svetla.