homeo
homeo

KVETOVÁ TERAPIA - JEDNOZLOŽKOVÁ


Železník lekársky
VERVAIN
Podporuje vysielanie pozitívneho vedomia , kľud, pochopenie, že k dosiahnutiu jedného cieľa existujú rôzne cesty, odpútanie sa,prepustenie, poznanie, že chovanie voči okoliu ho mobilizuje a vyvolá v ňom odpor a tým veci škodí.
VERVAIN
 
Vinič hroznorodý
VINE
Podporuje múdre a zmysluplné využitie vlastnej moci a sily, poskytnúť priestor aj ostatným, pozitívnu autoritu a vedenie.
VINE
 
Orech kráľovský
WALNUT
Podporuje uskutočnenie toho, čo sme si určili, ochranu pred negatívnymi vplyvmi, uvoľnenie, oslobodenie sa od starého a ponorenie sa do nového, telesný pôrod, rast zúbkov u malých detí a výmena mliečnych zubkov u vačších detí, priamočiarosť, dôslednosť.
WALNUT
 
Perutník močiarny
WATER VIOLET
Podporuje vzťahy medzi ľuďmi, otvorenosť, blízkosť, dôveru k druhým, schopnosť ukázať svoje city, radosť byť v spoločnosti s druhým, pocit byť v spojení s druhými , prúdenie energie.
WATER VIOLET
 
Pagaštan koňský biely
WHITE CHESTNUT
Podporuje kľud a duševný pokoj, kľudný a nerušený spánok , zbavenie sa od rušivých myšlienok počas meditácie, koncentrácia počas učenia a v škole, na univerzite, „ uvolnenie“ hlavy, dôveru, že rozriešenie problému nastane v pravý čas, žiť opať prítomnosti, sústredenie.
WHITE CHESTNUT